Dostawa i płatność

METODY PŁATNOŚCI I WARUNKI DOSTAWY

  1. Zgodnie z regulaminem mogą Państwo zapłacić za zamówione Produkty w następujący sposób:
    • osobiście przy odbiorze Zamówienia w Sklepie Stacjonarnym pod adresem: Destylarnia Dyssov, Dolina Ciemięgi 9, 21-003 Dys.
    • za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności (Przelewy24)
    • przelewem na rachunek bankowy IQO Inwestycje sp. z o. o., PKO BP: 33 1020 3206 0000 8802 0167 0017;
  2. Produkty alkoholowe można zakupić jedynie w punkcie sprzedaży.

Punkt sprzedaży:

Destylarnia Dyssov

Dolina Ciemięgi 9

21-003 Dys k. Lublina

  1. Dokonując zakupu można wybrać jedną z trzech opcji dostawy:

– odbiór osobisty w punkcie sprzedaży;

– odbiór i dostawa pod wskazany adres przez pełnomocnika firmy kurierskiej Inpost;

Odbiór zamówionych produktów w sklepie stacjonarnym jest możliwy w dniach roboczych w godzinach 8- 16 po wcześniejszym kontakcie.

Poprzez skorzystanie z usług pełnomocnika upoważniają go Państwo do odbioru produktów ze sklepu stacjonarnego i dostarczeniu go na wskazany przez Państwa adres, i/lub zapłaty w jego imieniu za Produkt. Forma odbioru i dostarczenia Państwu towaru przez pełnomocnika jest bezpłatna.

 

Przesyłka z zakupionym towarem zostanie wydana przez nas lub przez pełnomocnika wyłącznie osobie pełnoletniej legitymującej się dowodem tożsamości.

Zamówione produkty nie zostaną wydane osobie niepełnoletniej, a także osobie nietrzeźwej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz naszym regulaminem towar doręczany przez pełnomocnika (firmę kurierską) zostanie wydany tylko i wyłącznie osobie, która składała zamówienie. Kurier nie może wydać przesyłki innej nieupoważnionej osobie.

Sugerujemy Państwu weryfikację zawartości przesyłki w obecności pełnomocnika, co do jej stanu i zgodności z Zamówieniem.

 

Serie produktów

Oferta B2b

Sprzedaż hurtowa, sklepy specjalistyczne, HORECA

Oferujemy możliwość sprzedaży hurtowej naszych wyrobów. Jeśli poszukujecie wyjątkowych, wysokiej jakości regionalnych produktów do swojego lokalu, hotelu sklepu lub dystrybucji, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór alkoholi wysokoprocentowych o różnorodnej charakterystyce smakowej. Dodatkowo zapewniamy szkolenia oraz stałe wsparcie marketingowe dla naszych Parterów, tak aby wspólnie budować wartość dodaną Waszej oferty. Mamy również możliwość tworzenia specjalnych serii dedykowanych dla Waszych potrzeb.  

Marki własne, kontrakty indywidualne

Jesteśmy otwarci na współpracę przy tworzeniu marek własnych produktów czy też realizacji zleceń kontraktowych. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i formalno-porwane pozwalające zrealizować Wasze pomysły.   

Praktyczne doradztwo przy tworzeniu destylarni

Im więcej rzemieślniczych destylarni tym lepiej. W Polsce jest obecnie ponad 300 browarów regionalnych i ponad 400 winnic. Destylarni, które tworzą produkt od zboża/owocu/warzywa po zabutelkowany produkt końcowy, jedynie kilka. Aby z powodzeniem przejść drogę od pomysłu do realizacji, trzeba zmierzyć się z wieloma zagadnieniami. Przeszliśmy tą drogę i mamy aktualną wiedzę praktyczną.  

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty B2B. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi dostosować nasze usługi do Waszych potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy dokładne warunki współpracy.

Strona zawiera treści dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?