Miłość do gorzelnictwa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których gorzelnictwo to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Mamy w sobie geny gorzelnicze, a nasza destylarnia to miejsce, gdzie tworzymy wyjątkowe alkohole, którymi chcemy dzielić się z klientami.

MIejsce z historią w tle

Budynek ma ponad 100-letnią historię, co sprawia, że jest dla nas źródłem niekończącej się inspiracji. Motywuje nas do szukania nowych rozwiązań, ale jednocześnie zachowujemy szacunek dla tradycji i korzystamy z metod, które były wykorzystywane przez naszych przodków.

Jeśli jesteś zainteresowany historią naszej destylarni i chcesz poznać szczegóły dotyczące wyjątkowej osoby, dobrego ducha tego miejsca, zapraszamy do zakładki HISTORIA.

To tam znajdziesz informacje na temat tego, jak powstawał stary młyn w Dolinie Ciemięgi oraz jakie przemiany przechodził na przestrzeni lat. Dowiesz się również, kto był jego pierwszym właścicielem i jakie znaczenie miał dla rozwoju gorzelnictwa w okolicy.

Destylarnia

Destylarnia Dyssov to nie tylko miejsce, w którym tworzymy wyjątkowe alkohole, ale również otwarta przestrzeń, gdzie chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi nas gośćmi. Dlatego serdecznie zapraszamy z wizytą w naszym zakładzie, gdzie będziesz miał okazję bliżej poznać procesy technologiczne oraz zobaczyć, jak wygląda praca w destylarni.

Będziesz miał również okazję zobaczyć oryginalne, specjalistyczne sprzęty i dowiedzieć się, jakie role pełnią w procesie tworzenia wyjątkowych alkoholi. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jako pasjonaci gorzelnictwa, wiemy jak ważną rolę odgrywają surowce w procesie tworzenia wyjątkowych alkoholi. Dlatego przykładamy dużą wagę do wyboru najlepszych jakościowo produktów od lokalnych dostawców. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych surowców i ich pochodzenia, zapraszamy Cię do odwiedzenia strony Destylarnia, gdzie dowiesz się więcej o naszych wyselekcjonowanych składnikach i ich wpływie na finalny smak naszych destylatów.

Dbałość o detale

Nieustannie staramy się rozwijać i wprowadzać innowacyjne rozwiązania, ale zawsze z zachowaniem najlepszych praktyk gorzelniczych. W naszych alkoholach łączymy starannie wyselekcjonowane składniki, aby osiągnąć unikalny smak i aromat. Wierzymy, że pasja do gorzelnictwa i połączenie tradycji z nowoczesnością przekłada się na wyjątkowe doznania smakowe naszych Klientów.

Nie tylko destylarnia...

Nasz budynek to także doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań i warsztatów, nie tylko barmańskich. 

Zapraszamy również do współpracy restauracje, sklepy specjalistyczne oraz hotele. Jeśli chcesz wzbogacić swoją ofertę o nasze wyjątkowe alkohole, skontaktuj się z nami.

Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce: OFERTA. Zachęcamy do zapoznania się z nią i wyboru opcji, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Serie produktów

Oferta B2b

Sprzedaż hurtowa, sklepy specjalistyczne, HORECA

Oferujemy możliwość sprzedaży hurtowej naszych wyrobów. Jeśli poszukujecie wyjątkowych, wysokiej jakości regionalnych produktów do swojego lokalu, hotelu sklepu lub dystrybucji, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór alkoholi wysokoprocentowych o różnorodnej charakterystyce smakowej. Dodatkowo zapewniamy szkolenia oraz stałe wsparcie marketingowe dla naszych Parterów, tak aby wspólnie budować wartość dodaną Waszej oferty. Mamy również możliwość tworzenia specjalnych serii dedykowanych dla Waszych potrzeb.  

Marki własne, kontrakty indywidualne

Jesteśmy otwarci na współpracę przy tworzeniu marek własnych produktów czy też realizacji zleceń kontraktowych. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i formalno-porwane pozwalające zrealizować Wasze pomysły.   

Praktyczne doradztwo przy tworzeniu destylarni

Im więcej rzemieślniczych destylarni tym lepiej. W Polsce jest obecnie ponad 300 browarów regionalnych i ponad 400 winnic. Destylarni, które tworzą produkt od zboża/owocu/warzywa po zabutelkowany produkt końcowy, jedynie kilka. Aby z powodzeniem przejść drogę od pomysłu do realizacji, trzeba zmierzyć się z wieloma zagadnieniami. Przeszliśmy tą drogę i mamy aktualną wiedzę praktyczną.  

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty B2B. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi dostosować nasze usługi do Waszych potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy dokładne warunki współpracy.

Strona zawiera treści dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?