Zwroty i reklamacje

  1. REKLAMACJE

Każdą reklamacje rozpatrujemy indywidualnie dążąc do tego, aby klient był zadowolony ze sposobu jej rozwiązania.

W celu zgłoszenia reklamacji należy wysłać wiadomość na adres: info@dyssov.com lub pisemnie na adres zwrotów.

Wskazane jest, aby zgłoszenie reklamacyjne zawierało w szczególności:

  1. imię i nazwisko Klienta,
  2. adres do korespondencji na który ma zostać wysłana odpowiedź na reklamację,
  3. adres poczty elektronicznej (jeśli Klient życzy sobie otrzymać odpowiedź pocztą elektroniczną)
  4. numer zamówienia,
  5. datę nabycia produktu,
  6. rodzaj reklamowanego produktu,
  7. dokładny opis wady oraz datę jej stwierdzenia (można również dołączyć dokumentację zdjęciową)
  8. żądanie Klienta a także wskazanie preferowanego przez Klienta sposobu udzielenia odpowiedzi na reklamację.

Prosimy o dołączenie formularza reklamacyjnego – jeśli to możliwe. Formularz może być również napisany odręcznie.

POBIERZ formularz reklamacji

  1. ZWROTY

Mają Państwo prawo w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu odstąpić od Umowy sprzedaży bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem w/w terminu.

Celem skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży, należy złożyć stosowne oświadczenie.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres info@dyssov.com.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

POBIERZ formularz odstąpienia od umowy

Do oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży Klient należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT).

Jednocześnie informujemy, że Klient nie może odstąpić od Umowy sprzedaży w odniesieniu do Produktów w tym Produktów alkoholowych, które zostały otwarte.

Zakupione Produkty należy zwrócić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres:

Destylarnia DYSSOV

Dolina Ciemięgi 9

21-003 Dys k. Lublina

Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane przez Sprzedawcę.

Serie produktów

Oferta B2b

Sprzedaż hurtowa, sklepy specjalistyczne, HORECA

Oferujemy możliwość sprzedaży hurtowej naszych wyrobów. Jeśli poszukujecie wyjątkowych, wysokiej jakości regionalnych produktów do swojego lokalu, hotelu sklepu lub dystrybucji, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór alkoholi wysokoprocentowych o różnorodnej charakterystyce smakowej. Dodatkowo zapewniamy szkolenia oraz stałe wsparcie marketingowe dla naszych Parterów, tak aby wspólnie budować wartość dodaną Waszej oferty. Mamy również możliwość tworzenia specjalnych serii dedykowanych dla Waszych potrzeb.  

Marki własne, kontrakty indywidualne

Jesteśmy otwarci na współpracę przy tworzeniu marek własnych produktów czy też realizacji zleceń kontraktowych. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i formalno-porwane pozwalające zrealizować Wasze pomysły.   

Praktyczne doradztwo przy tworzeniu destylarni

Im więcej rzemieślniczych destylarni tym lepiej. W Polsce jest obecnie ponad 300 browarów regionalnych i ponad 400 winnic. Destylarni, które tworzą produkt od zboża/owocu/warzywa po zabutelkowany produkt końcowy, jedynie kilka. Aby z powodzeniem przejść drogę od pomysłu do realizacji, trzeba zmierzyć się z wieloma zagadnieniami. Przeszliśmy tą drogę i mamy aktualną wiedzę praktyczną.  

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty B2B. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi dostosować nasze usługi do Waszych potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy dokładne warunki współpracy.

Strona zawiera treści dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?