Sklep

Czeka na Ciebie wyjątkowa kolekcja alkoholi, wyprodukowanych w małej, rzemieślniczej Destylarni. Wypróbuj różne smaki, odkryj nowe ulubione trunki lub zaskocz kogoś wyjątkowym prezentem.

Oferowane przez nas okowity z tej kategorii, są wyjątkowymi destylatami stworzonymi ze zbóż pochodzących z lokalnych, ekologicznych gospodarstw. Wykorzystujemy orkisz, żyto i jęczmień dając Wam możliwość porównania jak bardzo surowiec wpływa na końcowy smak i aromat produktu. Sprawdźcie, które zboże najbardziej trafia w Wasze gusta

Dostępny

Niedostępny

Dostępny

Coming soon: March 2024

Niedostępny

Dostępny

Chwilowo brak. Rozlew luty 2024.

Niedostępny

Okowity owocowe to efekt współpracy z lokalnymi sadownikami. Smak i aromat produktu pochodzą od surowca, z którego powstał. Nic nie dodajemy. Tylko owoc, drożdże i krystaliczna woda.

Dostępny

dostępna wkrótce

Niedostępny

Dostępny

Niedostępny

Dostępny

dostępna wkrótce

Niedostępny

Dostępny

Leżakuje, dostępna: listopad 2023

Niedostępny

Dostępny

Wkrótce dostępna: lipiec 2024

Niedostępny

Dostępny

wkrótce dostępna: listopad 2023

Niedostępny

Dostępny

leżakuje dostępna: październik 2023

Niedostępny

Dostępny

wkrótce dostępna: listopad 2023

Niedostępny

Okowity warzywne to wyszukane trunki, które są doceniane przez prawdziwych koneserów. W ramach naszej oferty szczególnie chwalimy się wyjątkową okowitą z młodych ziemniaków. Przygotowujemy się do rozszerzenia tej kategorii w przyszłym roku.

Dostępny

Leżakuje

Wkrótce dostępny: wrzesień 2023

Niedostępny

Okowity z piwa, znane również jako bierbrandy, są wyjątkowymi destylatami produkowanymi w naszym przypadku wyłącznie z piw rzemieślniczych, pozyskiwanych od lokalnych browarów. Razem pracujemy nad recepturami łącząc wiedzę oraz doświadczenie braci piwowarskiej i gorzelnictwa rzemieślniczego. Efektem są wyjątkowe produkty o niespotykanych w innych kategoriach cechach smakowych i aromatycznych.

Dostępny

Leżakuje dostępna: listopad 2023

Niedostępny

Dostępny

test

Niedostępny

Dostępny

Niedostępny

Jak powszechnie wiadomo dominującym i nieodzownym botanikiem przy produkcji ginu jest jałowiec. Naszym celem jest pozyskanie jagód z Lasów Kozłowieckich, które od dawna wykorzystywane były do tworzenia różnego rodzaju jałowcówek przez okolicznych mieszkańców. Czkamy na tegoroczne jesienne zbiory.

Dostępny

wkrótce dostępny: maj 2024

Niedostępny

Alkohole starzone, znane również jako trunki dojrzewające, to napoje alkoholowe poddane procesowi długotrwałego leżakowania w beczkach aby nadać im specyficzny smak, aromat i charakter. Zaczynamy naszą przygodę w tej kategorii od dębowych beczek z francuskiego dębu. Obecnie leżakuje okowita z jabłek. Tej jesieni zalewamy destylat z wina pod brandy oraz przygotowujemy orkisz i żyto. Będziemy informować o planowanej dostępności.

Dostępny

Dostępny wkrótce: listopad 2025

Niedostępny

Akcesoria do alkoholi są nieodłącznym elementem rytuału serwowania i degustacji napojów alkoholowych.

Serie produktów

Oferta B2b

Sprzedaż hurtowa, sklepy specjalistyczne, HORECA

Oferujemy możliwość sprzedaży hurtowej naszych wyrobów. Jeśli poszukujecie wyjątkowych, wysokiej jakości regionalnych produktów do swojego lokalu, hotelu sklepu lub dystrybucji, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór alkoholi wysokoprocentowych o różnorodnej charakterystyce smakowej. Dodatkowo zapewniamy szkolenia oraz stałe wsparcie marketingowe dla naszych Parterów, tak aby wspólnie budować wartość dodaną Waszej oferty. Mamy również możliwość tworzenia specjalnych serii dedykowanych dla Waszych potrzeb.  

Marki własne, kontrakty indywidualne

Jesteśmy otwarci na współpracę przy tworzeniu marek własnych produktów czy też realizacji zleceń kontraktowych. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i formalno-porwane pozwalające zrealizować Wasze pomysły.   

Praktyczne doradztwo przy tworzeniu destylarni

Im więcej rzemieślniczych destylarni tym lepiej. W Polsce jest obecnie ponad 300 browarów regionalnych i ponad 400 winnic. Destylarni, które tworzą produkt od zboża/owocu/warzywa po zabutelkowany produkt końcowy, jedynie kilka. Aby z powodzeniem przejść drogę od pomysłu do realizacji, trzeba zmierzyć się z wieloma zagadnieniami. Przeszliśmy tą drogę i mamy aktualną wiedzę praktyczną.  

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty B2B. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi dostosować nasze usługi do Waszych potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy dokładne warunki współpracy.

Strona zawiera treści dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?